• question_answerinfo@rstgroups.com
  • perm_phone_msg0(312) 315 10 15
  • perm_phone_msg0(549) 530 30 35

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

showcase image

VERİMLİLİK DANIŞMANLIĞI

Verimlilik Danışmanlığı hizmeti firma işleyişini oluşturan tüm süreçlerin ve maliyetlerin kişilerden bağımsız izlenmesi, analiz edilmesi ve değerlendirilerek daha nitelikli hale gelmesini içermektedir. Organizasyonların kalkınabilmesi süreçlerin sürekli iyileşmesi ile mümkündür. Verimliliği artırmada en önemli etken analiz aşamasıdır. Analizin kişilerden bağımsız, "dış göz" tarafından yapılması gözlemin değerini artıracaktır.

İNSAN KAYNAKLARI DANIŞMANLIĞI

RST GROUPS Danışmanlık, dünya standartlarında insan kaynakları hizmeti sunma misyonu; kurumların ana faaliyet alanlarına odaklanabilmelerini sağlayarak maliyet düşürücü ve verim artırıcı insan kaynakları sistemi kurma ve insan kaynakları hizmeti sunma vizyonu ile çalışmaktadır. İşbirliği yaptığı firmalara nitelikli ve doğru insan gücüne erişim olanağı sağlar. Doğru pozisyon için doğru insanın istihdam edilmesi ve sunmuş olduğu insan kaynakları danışmanlığı ile mevcut insan gücü ve kaynakların doğru ve etkin kullanımını sağlar.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI

Müşteri İlişkileri Yönetimi danışmanlığı kapsamında önerilen ve tercih edilen araştırma yöntemleri ile durum tespiti yapılır. Mevcut durum resmi üzerinde karar süreçlerini etkileyecek çıktılar tespit edilip raporlanır. Verimlilik artışı için uygulama önerileri derlenerek firmaya sunulur.