• question_answerinfo@rstgroups.com
  • perm_phone_msg0(312) 315 10 15
  • perm_phone_msg0(549) 530 30 35

TURİZM ORGANİZASYON

showcase image

TURİZM VE ORGANİZASYON

Sıradışı Mekanlarda Özel Etkinlikler Şirketinize, kurumsal projeler ile ilgili her türlü desteği veren 1481 Incentive & Organisations, kısa sürede en yaratıcı işleri ortaya koymak için anahtar teslim projeler hazırlar. Kurumsal eğlence organizasyonları, sanat etkinlikleri, konserler, özel davetler için sıra dışı mekan çözümleri, kurumların kimliğine uygun konsept tasarımlar sunar

Uluslararası Kongreler Ulusal ve uluslararası üst düzey kongre organizasyonları, stratejik bir planlama kusursuz uygulama ile hayata geçirilir.

YURTDIŞI ORGANİZASYONLAR Kurumunuzun bayi, teşvik, kota gezileri ve toplantıları yurtiçinde olduğu gibi dünya çapındaki tüm destinasyonlarda aynı titizlik ve global anlayışla gerçekleştirilir. Uluslararası kongrelere katılım ve kongre süresince gerçekleştirilecek aktiviteler, kongrenin gerçekleştiği destinasyonun lokal özelliklerine göre planlanır. Deneyimli kadro aynı zamanda, gruplar için charter kiralar ve uçak büyütme operasyonları yapar.

MÜNFERİT REZERVASYONLAR Uçak Biletleri RST GROUP, bilet satış kadrosu, grup ve münferit bilet rezervasyonları yapar, e posta konfirmasyonu gönderir ve takip eder. Havayollarının ücret karşılaştırmalarını yapar, yolcuya yardımcı olur.

Münferit Otel Rezervasyonları Türkiye ve tüm dünyadaki otellerde, online sistemimiz sayesinde anında müsaitlik, fiyat bilgisi temin eder ve rezervasyonları gerçekleştirir. Tüm Transfer Hizmetleri Şirketiniz personelinin ve özel misafirlerinizin yurtiçi ve yurtdışında VIP araç ve şoförlerle tüm transferleri üst düzey konforla gerçekleştirilir. Kiralık Araç Temini Şoförlü, şoförsüz; kısa ve uzun süreli kiralık araç servisi sağlanır.